Rishfaqet Angelina Jolie pasi thanë se peshonte vetëm 36 kilogramë, ja si duket

Anglelina Jolie dhe Brad Pitt ishin çifti më i bukur dhe i përfolur i Hollivudit. Ata u njohën në xhirimet e filmit ‘Zoti dhe Zonja Smith’ dhe më pas filluan marrëdhënien e tyre, e cila do të pasohej me një martesë, dhjetëra kopertina, 6 fëmijë, 3 biologjik dhe 3 të adoptuar.

Por martesës së tyre i erdhi fundi dhe ata nuk janë më bashkë prej disa muajsh. U përfol shumë se Angeliana nuk ishte mirë dhe se kishte humbur aq shumë peshë sa kishte shkruar 36 kg.

Në disa foto të publikuara duket se më e keqja ka kaluar, pasi aktorja dhe regjisorja është fotografuar me fëmijët në një dalje me ta, me kilogram më tepër dhe tejet e buzëqeshur