Rikthehet moti i keq, të martën rinisin reshjet e dendura të borës

loading...

loading...
Moti i ftohtë nuk ka ndërmënd të lë Shqipërinë, pavarësisht se ka 11 ditë që nuk ka më reshje bore, akoma në veriun e Shqipërisë ka zona të bllokuara dhe familje që kërkojnë ndihmë.
Në ditët në vazhdim pritet që moti i keq të rikthehet sërish me të njëjtin intensitet.Albeu
Mësohet se sipas meteorologëve ditën e martë do të ulen sërish temperaturat nën zero dhe priten reshje të dendura dëbore në të gjithë vendin

loading...