Rihanna zbulon: Dua të bëj një fëmijë me Chris Brown (FOTO)

49Fakti që ata janë lidhur sërish, ka tronditur shumëkënd në botën e showbiz-it dhe jo vetëm.

Por Rihanna ka zbuluar në një intervistë për revistën Elle se jo vetëm që lidhja e tyre do të vazhdojë, por se ajo do të bëjë një fëmijë me këngëtarin, që para pak vitesh e dhunoi barbarisht.

Duke pozuar për revistën, ajo thotë se shpreson të krijojë familje me Brown.

Ky i fundit nga ana e tij ka deklaruar se Rihanna është femra më e bukur në botë.<tema>58120214310