Rihanna tregon gjoksin gjatë finales së Botërorit – FOTO

0Pop këngëtarja e njohur Rihanna, vendosi të tregojë gjoksin e saj gjatë lojës së mbrëmshme në Brazil.

26 vjeçarja postoi një foto në Twitter, të vetës së saj duke treguar gjoksin për të mbështetur “djemtë e saj gjermanë”.

Rihanna u pa në finalen e Botërorit duke mbështetur ekipin Gjerman, dhe pas fitores së tyre 1 me 0 kundër Argjentinës, duke festuar bashkë me lojëtarët.

Ekipi gjerman, që ishin duke festuar pas fitores së tyre, gjykuar nga fotot që kishin postuar ata në rrjetet sociale me yllin e muzikës pop, ishin edhe më të lumtur që festonin pranë saj.

0a

0b

0c

0d