Rihanna, gjysmë-zhveshur për parfumin e ri

Rihanna do të nxjerrë në treg së shpejti parfumin e saj të katërt dhe për reklamën e tij nuk ka ngurruar të pozojë “topless”.

Këngëtarja 25-vjeçare shihet në imazhin promovues të fragrancës ‘Rogue’ vetëm me të mbathura dhe një palë taka.

Këtë foto e ka publikuar vetë Rihanna në profilin e saj në Instagram: “Rogue për femra. Për meshkuj do të vijë shumë shpejt.”