Ribery e rrëzon trajnerin në stërvitje (Video)


Francezi Franck Robery, në bashkëpunim me shokun e skuadrës, Diego Contento, ia kanë montuar një ‘trik’ trajnerit të përgatitjeve fizike në Bayern Munich.
Ideja e mesfushorit të krahut të majtë kë ‘dhez’, sepse Contento e shtyu trajnerin dhe ai përfundoi i shtrirë në tokë, pasi që prapa i ulur në kurth po e priste Ribery i ulur, për ta rrëzuar. Sigurisht, kjo shaka e Ribery mori duartrokitje nga tifozët që po i ndiqnin stërvitjet e gjigantit bavarez. /LajmeOnline/