Ribashkohen Rita Ora dhe Cara Delevingne

Miqesia e tyre u renua pas thashetheme per nje grindje mes tyre nga vera e kaluar.

Por te marten qe kaloi, Rita Ora dhe Cara Delevingne me ne fund u kane dhene fund spekulimeve per miqesine e tyre duke treguar se jane me afer njera tjetres, pas mbremjes se kaluar ne Men GQ Awards.

Dyshja eshte pare teksa shfryne oreksin e tyre ne restorantet e McDonald ne oren 3 te mengjesit, te shtrenguara dore per dore.

Ndonese thuhej me te madhe se ata dyja jane ne lidhje, kjo miqesi e verteton nje gje te tille!!!