Reshjet e shiut rrisin temperaturat, “çmendet” moti sot

Moti duket se do të vijojë të na befasojë dhe nga momenti në moment do të sjellë surpriza nga më të ndryshmet.
Sot, kur pritej ulje e ndjeshme e temperaturave për shkak të reshjeve të shiut, do të ndodhë e kundërta.
Sipas MeteoAlb, dita e sotme do të sjellë rritje temperaturash deri në
Parashikimi sipas MeteoAlb per me shum detaje
Vazhdo leximin në linkun më poshtë

Vazhdim