Reperi vritet gjatë koncertit, ja videoja tronditëse!

Një ngjarje rëndë ka ndodhur në Campinas të Sao Paulos në Brazil teksa një reper është vrarë gjatë kohës që po këndonte në një klub.Reperi i vrarë ishte vetëm 20 vjeç dhe quhej Daniel Pellegrin, ndërsa njoihej me nofkën Mc Daleste.