Remzie Osmani prezanton renë, ia “kalon” Leartës së Shyhretës (Foto)


Djali i këngëtares, Remzie Osmani, Hammi, ka bërë publike lidhjen e tij.
Ai në fillim të vitit 2017, ka publikuar një fotografi me të dashurën e tij super seksi, e cila do të jetë shpejt “reja” e këngëtares Remzie Osmani,
Gëzimja e cila është studente në Fakultetin e Edukimit, pritet që shumë shpejt të fejohet me djalin e këngëtares dhe kështu Remzia po bëhet vjehërr.