Refuzon të depilohet, i tmerron të gjithë (VIDEO)

Jo shumë 28-vjeçare do të kishin dalë në një televizion kombëtar me një fustan pa krahë dhe të shkurtër, në qoftë se nuk i kanë depiluar nën sqetullat dhe këmbët për më shumë se 18 muaj.
Por, një gjë e tillë është krejt normale për Emer O’???le e cila me plot krenari ngreh krahët për të zbuluar se ajo nuk depilohet dhe arsyeja për këtë, siç thotë ajo, është se depilimi i femrave është një gjë anti-feministe./dailymail/
Ndiqeni videon më poshtë

VIDEO