Realizon ëndrrën, përqafon Ronaldinhon e madh (Video)

Ronaldinho vazhdon të jetë idhull i shumë tifozëve në mbarë botën. Kjo gjë u pa edhe në ndeshjen që u zhvillua mbrëmë në Kupën Libertadores mes Santa Fe dhe Athletico Mineiro.

Ndeshja e zhvilluar në Kolumbi bëri që tifozët vendas të mbushnin stadiumin për të parë superyllin brazilian.