Reagon pjesëtari i njësisë “Tigrat” pas replikave mes Selimit dhe Lladrovcit


Bahri Nika pjestarë i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, pjesë e njësis elite Tigrat, ka reaguar pas replikave mes Rexhep Selimit dhe Ramiz Lladrovcit, duke thënë se është turp për ato akuza të cilat po i bëjnë.

Nika më tej ka shtuar se është krenar me ata që ranë e luftuan kundër armikut.

“Ku qa po ni akuza prej komondantav ,tmerr,po skeni faj ju se qysh ne ate koh pasni kshyr qysh mu ban t’mdhaj e me ban miljona. Un isha pjes e njejsis elite Tigrat e zi,njesis qe vetum betejat kunder armikut i kemi njek. Turp për te gjith qfar akuza po bani. Krenar me gjith ata qe ran e luftuan kunder armikut”, ka thënë ai.
largea_foto1456851182