Reagimi i Edi Ramës kur Ermal Mamaqi ia publikon fotot nudo (Video)


Kryeministri i Shqipëris, Edi Rama, ishte i ftuar në emisionin ‘6 Ditë pa Ermalin’, i cili u transmetua të premten në orët e mbrëmjes.
Aktori, Ermal Mamaqi, gjatë emisionit i publikojë kryeministrit shqiptar një foto nudo dhe tentoi në mënyrë satirike ta mbuloj atë. Ndërsa, Edi Rama insistonte të publikohej e tëra, duke i thënë “mos ki turp, është normale”. Për më shumë shikoni videon nga minuta e 27-të.
er_1454266081-6072226