Rasheli pranë Ermalit me test shtatzënie, fotoja që do të “çmendë” Amin

Ermal Mamaqi njihet për ironinë e tij ndaj figurave publike dhe shpesh poston gjëra nga më të ndryshmet në rrjetet sociale.

Mirëpo, ndonjëherë ndodh që të bëhesh dhe ti pjesë e këtyre “provokimeve” dhe siç duket Ermali ka rënë pre e tyre.

Fotoja që ai publikoi me Amin duke njoftuar se po vinte fëmija e dytë ka “thyer” butonin e pëlqimeve dhe komenteve në Facebook.

Megjithatë, ka dhe nga ata që e kanë parë me një sy tjetër.

Kështu, në këtë foto të postuar së fundmi, shihet Rasheli në vend të Amit.

Me siguri kjo foto do ta çmendte Amin. Eh ç’të bëjnë rrjetet sociale sot.