Rashela e Ermalit “ka bërë transplant fytyre”, ja si dukej para operacioneve plastike (Foto)

Rashel Kolaneci është vajza e cila shoqëron çdo të shtunë moderatorin Ermal Mamaqi në emisionin e tij “Xing”. Kampionia e kickboxit ra në sy për format e saj të kolme që kur u shfaq për herë të parë në ekran.

Modelja e lakmuar nga të gjitha vajzat për pamjen e saj, ka pranuar në disa emisione ku ka qenë e ftuar se buzët janë e vetmja pjesë “e bërë” e fytyrës së saj.

Por këto foto demaskuese tregojnë krejtësisht të kundërtën. Rashela duket sikur ka bërë transplant fytyre dhe jo vetëm buzët!

Kësaj radhe vithet e ngritura dhe korseja për t’iu dukur beli i hollë nuk e rrëmbyen vëmendjen nga pamja e saj e dikurshme.