Ra në dashuri me shikim të parë në autobus, djali ka një kërkesë të veçantë për njerëzit

Ngacmimet që ndodhin në autobusët e kryeqytetit midis të rinjve e sidomos tani në sezonin e verës janë të shumta.

Por një djalë nuk ka dashur t’i lërë gjërat vetëm me një ngacmim, por ka vendosur t’i shkojë nga pas një vajze e cila i ka bërë me të vërtetë përshtypje. Ai shprehet se ka rënë brenda me të me shikim të parë dhe është mahnitur nga eleganca e saj.

Megjithëse i është dukur më e madhe në moshë, ai ka vendosur ta gjejë dhe të komunikojë me të.

Ky është apeli i djalit:

Pershendetje jeta osh qef! Dje rreth ores 22 e 30 ne urbanin e kristalit me terhoqi vemendjen aq shume nje vajze sa se keni idene, s’me kishte ndodhur me pare. M’u duk sikur rash ne dashuri pavaresisht se duhet te ishte me e madhe se une, mund te ishte rreth 27 vjec, une isha ulur fix perballe saj. Kishte sy shume te bukur, elegante dhe plot sharm. Munda ti beja dhe 1 foto, do doja shume te komunikoja me te, me ndihmoni anonim…. respek