Qesharake: Zidane u turpërua përsëri (Video)


Zinedine Zidane ka pasur një tjetër moment të turpshëm.

Në ndeshjen në mes të Realit dhe Cityt, trajnerit të Real Madrid i janë grisur pantallonat sërish.

Kujtojmë se Zidane pati një incident të ngajshëm në takimin në mes të Realit dhe Wolfsburgut në Ligën e Kampionëve.

Shikoni pamjet më poshtë. /Gazeta Blic/
zzzzzz