Qeni refuzon të largohet nga pronari i vdekur që u godit nga vetura (Foto)


Pamje pikëlluese janë publikuar në internet në të cilat shihet qeni besnik i cili refuzon të largohet nga vendi ku pronari i tij gjendje i shtrirë dhe i vdekur, pasi u godit nga një veturë.
Viktima 23-vjeçar Leonardo Valdes gjeti vdekjen pasu u godit nga vetura afër shtëpisë së tij në Concepción, të Kilit.
Ekipet emergjente të cilët shpejtuan për në vendin e ngjarjes panë qenin e mërzitur të shtrirë me një pamje prej zemërthyeri.
Fotografia e cila është shpërndarë më shumë se 12 mijë herë, ka marr edhe shumë komente të ndryshme.
“Miku besnik nuk të braktis ty deri në fund- respektet e mija për qenin”, shkruante njëri nga komentuesit. /lajmi.net
q1

q2

q3