Qau kur Totti shënoi dy gola, ja çfarë i dhuroi sot kapiteni i Romës

loading...

Një tifoz i Romës sot e ka përjetuar një ditë të pabesueshme.
Ai është takuar me idhullin e tij Francesco Totti, i cili ia ka dhuruar një fanellë.
Një gjë të tillë, legjenda e futbollit italian e ka bërë pasi tifozi në fjalë shpërtheu në lot pasi që Totti shënoi golin e dytë në ndeshjen ndaj Torinos, përcjellë “Lajmi.net”.
Ju kujtojmë që Totti u inkuadrua në lojë në minutën e 86-të të ndeshjes ndaj “Granadas” dhe për tre minuta shënoi dy gola, për t’ia siguruar Romës fitoren 3:2.
Pamjet e tifozit me lot në sy, kanë bërë xhiron e botës në rrjetet sociale.