“Punoi Sala se të ishte për ty…”/ Komentuesi e prek në sedër, Armina i kthehet dhe ia plas të gjitha

Armina Mevlani njihet për postimet e saj të shumta në rrjetet sociale dhe në shumicën e rasteve “masakrohet” nga ndjekësit.
Në një foto të publikuar nga ajo, ku shihej e veshur me rozë dhe me mbishkrimin “Baby girl, in a barbie world”, dikush i komenton:

Barbie girl se punoi Sala, e po të mos ishte ai as të Tvsh nuk e çonin”.

Por, menjëherë ka ardhur dhe reagimi i Arminës, e cila ka shkruar:

Ne fakt nese do me kishe ndjekur kam punuar ne mode qe ne moshen 19 vjec si drejtuese reviste mode dhe ne tv dhe dikush pa aftesi nuk ecen dot perpara cfaredo gjeje ti ofrojnë”.