Publikoi foto me të dashurën, por zbuloi një të vërtetë të hidhur

Një ushtar amerikan ka zbuluar një të vërtetë të dhimbshme për të dashurën e tij vetëm pasi ngarkoi një foto me të në internet.
Ashtu sikurse qindra e mijëra të rinj që çdo ditë postojnë foto, edhe një ushtar amerikan bëri një gjë të tillë me të dashurën e tij në forumin e famshëm “4chan”.
Por, reagimi i përdoruesve të tjerë ka qenë i menjëhershëm, duke i kujtuar djalit se e dashura e tij, në të vërtetë është një yll pornoje. Ata madje nuk kanë ngurruar të postojnë foto dhe video ku ajo shihet “në aksion”.
Për më shumë klikoni në lunkun më poshtë:

Vazhdim