Publikohet Videoja e Tragjedisë në Spitalin Amerikan, Nëse je i dobët mos e Shiko!!

Videoja e tragjedisë në spitalin Amerikan ne Tirane, momenti kur pacienti djeg me benzinë pacientin tjeter dhe merr flakë spitali. Te pakten tre persona dyshohet se eshte numri i viktimave, nderkohe qe vet personi qe shkaktoi zjarrin konfirmohet se ka nderruar jete diten e sotme

.ass