Publikohet ‘Luanët’ nga Luana ft. Blunt & Real (Video)

Kënga më e fundit në tregun shqiptarë, është ajo e këngëtares nga Shqipëria Luanës, dhe reperëve nga Kosova, Dj Blunt e Real 1.

Është publikuar”Luanët” kënga nga Luana Vjollca dhe Dj Blunt dhe Real.Në klip merr pjesë edhe Marina, motra e Luanës.

E kjo e fundit, duket mjaft seksi në klip.