Publikohet foto e Ritës, duke bërë seks me Chris Brown?! (Foto)

rr_1469436300-2487744-530x291Këngëtari Chris Brown ka postuar një fotografi kontraverse, që ka hapur shumë polemika në rrjetet sociale.
Në Instagramin e tij ai ka postuar pozën, ku shihet në shtrat para një intimiteti me një femër. Ajo duket e ngjashme me Rita Orën, dhe fansat kanë filluar të shtrojnë pyetje për ndonjë histori të nxehtë pasioni mes këngëtarëve.

Nuk është çudi që kjo të ndodhë pasi këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe Chris Brown kanë realizuar bashkë hitin “Body on Me”. Edhe në atë klip u kuptua një “feeling” i fortë mes tyre, të cilën e dëshmuan nëpërmjet skenave të tërheqjes seksualer_1469436272-2808367