Pse Ramush Haradinaj shtiu me kallash në bazën e Tahir Zemës në Prapaçan? (VIDEO)


Emisioni Zona Express është marrë sonte me konfliktet e komandantëve të UCK’së, përmes një dokumentari ekskluziv të titulluar “Hesape Lufte”.

Shikojeni videon në vazhdim për të kuptuar se pse Ramush Haradinaj u përplas me komandantët e UÇK’së në fshatin Likoc të Drenicës dhe pse shtiu me kallash në bazën e Tahir Zemajt në Prapaçan.
RAMBO