Provokon fort në plazh, fillon të zhvishet (Foto)

Modelja, prezantuesja dhe dizejnatorja e njohur angleze, Amy Childs ka provokuar nga plazhet e Los Anxhelosit.

Bukuroshja 25 vjeçare dukej se po zhvishej në plazh pasi që në fotot e saj vetëm sa ishte bërë gati ti hiqte të gjitha.

Por Amy duket se këtë e ka bërë vetëm për “trip” dhe se zhveshjen e ka lënë për një lokacion tjetër dhe jo në plazh

PAY-Amy-Childs-looked-every-bit-the-Hollywood-stunner-as-she-showed-off-her-sexy-style-on-the-LA-sands (2)PAY-Amy-Childs-looked-every-bit-the-Hollywood-stunner-as-she-showed-off-her-sexy-style-on-the-LA-sands (1)