Provokimet e Nicki Minaj (Foto)

Nicki Minaj ka promovuar filmin e saj të ri “Barbershop: The next cut” përmes një seti fotografik.

28 vjeçarja ka shfaqur edhe njëherë format e saj trupore teksa ka pozuar tepër provokative me kostum banje.

Ylli i hitit “Bang bang” i kishte kombinuar kostumin e saj të verdhë me varëse dhe vathë ari.

31df4abb00000578-3477818-image-m-75-145716128690631df4ab700000578-3477818-image-a-79-1457161376758