Protesta e çuditshme e modeles ndaj Merkel – nudo kundër pranimit të emigrantëve (Foto, +18)


Mikaela Shaeffer është një ndër modelet më seksi në Gjermani  dhe nëse shikon fotografitë e saj sigurisht që e meriton plotësisht vendin mes më të mirave.

Mirëpo, bukuroshja së fundi ka vendosur të jetë aktive edhe për vendime politike që nuk është dakord. Një prej tyre është politika e kancelares Angela Merkel për pranimin e emigrantëve, transmeton Javanews.

Bukuroshja ka vendosur të protestojë, edhe atë në mënyrën më origjinale, ashtu siç ajo di të bëjë më mirë: Duke dalë lakuriq!

Shikojini fotografitë nudo të bukuroshes që proteston kundër Merkel në këtë formë.

Micaela-Schafer-780x439mika4mika1