Prostitutat e “Pazarit të Ri” nuk tundohen nga makinat, shikoni çfarë u bëjnë djemve (VIDEO)

Një reportazh i publikuar së fundmi në rrjet ka ngjallur polemika të shumta, duke u bërë mjaft i komentuar lidhur me faktin se si “Zogu i Parë” në kryeqytet po pushtohet nga “prostitutat”.
Janë të shumta tranvestitët që dalin në këtë bulevard pas orës 23:30 dhe presin ndonjë makinë që t’u ndalojë te këmbët, apo të ftohen në shtëpi. Në rrëfimin e reportazhit, ofertat varionin nga 3 mijë lekë në makinë, e deri në 2 mijë lekë në shtëpi. Mirëpo, duket se “vajzat” e “Pazarit të Ri”, janë krejt ndryshe. Në një video të mbërritur në redaksinë e JOQ.al, disa djem provojnë që të tallen me to, por duket se “vajzat”nuk bien pre e këtyre provokimeve. “Hej zemra”, apo “hajde shife këtë makinën”, nuk i tundojnë ato që të kthejnë kokën. Madje, kur dëgjojnë këto fjalë, kanë një përgjigje mjaft të prerë për këta djem: Gishtin e mesit.
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:

Video Link