Prokuroria i merr celularin Artan Hoxhës dhe pamjet e “Elbasanit”, Fevziu: Unë nuk ua jap!

Mbrëmjen e djeshme afër mesnatës, prokuroria ka zbarkuar në televizionin Klan ku ka sekuetruar videon e pamjeve në Elbasan, ku “Audi A8” i blinduar goditi makinën e policisë. Po ashtu është sekuestruar dhe telefoni i gazetarit Artan Hoxha, i cili ishte i ftuar në emisionin “Opinion”, ku bëri disa deklarata të forta përsa i përket kriminelëve që shëtisin të lirë në Elbasan dhe në Durrës.Pasi “Opinion” transmetoi momentin e përplasjes së makinës së zv/drejtorit të policisë nga një Audi i blinduar, prokuroria ka pritur të mbarojë emisioni për me shume shikoni videon e meposhtme….
Shikoni videon me poshte

Video