Presidenti Obama kapet nga rrjeta e Njeriut Merimange

ThumbnailNje foto e postuar ne Twitter nga Shtepia e Bardhe ka bere menjegere xhiron e web-eve me komente te kendshme per presidentin simpatik Barak Obama. “Obama ndalo aty ku je!” eshte thirrja e drejtuar nga nje djale i vogel i veshur me kostumin e Spiderman. Dhe presidenti i mban lojen vogelushit.