Prekëse: Motra përkujton Dijamantin me video në Facebook (VIDEO)

13709862-1386514811365473-2388320178890888157-n-1_1469626325-3971330

Motra e të riut kosovar Dijamant Zabergja që humbi jetën në sulmin e armatosur në Mynih të Gjermanisë ka përkujtuar disa momente të tij në profilin e Facebook.
“Vellau jone ,lumturija jone
Ende nuk po mundemi ta besojme humbjen tende ,do te na mungojne fjalet tua gjestet tua dhe vullneti qe kishe per jete. Do te kujtojme dhe te duam gjithmone” shkruan me mallëngjim motra e Dijamantit.