Prej 4 muajsh në një lidhje, s’e keni idenë kush është çifti më i ri në showbiz-in shqiptar

Disa kohë më parë u tha se ata mund të kishin diçka më shumë se miqësi mes tyre, por duket se tashmë gjërat janë në një stad tjetër.

Bëhet fjalë për këngëtaren Eni Koçi dhe reperin Genc Prelvukaj të grupit Etnon, që duket se janë çifti më i ri në showbiz-in shqiptar.

Sipas burimeve të Prive, dyshja prej katër muajsh është në një lidhje serioze.

Aludimet kanë nisur pak kohë më parë pasi Eni dhe Genci janë parë mjaft të afërt me njëri-tjetrin në koncerte të përbashkëta.

Tashmë mbetet vetëm konfirmimi i tyre me sa duket.