Pozon e zhveshur në shtrat (Foto)

Miley Cyrus kësaj radhe ka qenë pak me modeste pasi që ka vendosur batanijen në gjoks por ka treguar se ajo ka fjetur e zhveshur me qenin e saj të ri. Ajo i ka postuar fotot në Instagram.

Miley Cyrus ka mbuluar gjoksin e saj dhe pjesët intime me një batanije përderisa ka bërë një selfie nudo të cilën e ka postuar në Instagram

Pop ylli 21 vjeçar ka treguar se si flenë duke nxitur imagjinatën që këngëtarja bie e zhveshur.

Ish ylli i Hannah Montana mandej ka bërë fotografi në disa pozita në krevatin e saj bashkë me qenin.