Pozoi në pozicione “provokuese”, fansja nxjerr “blof” Beatrix Ramosajn me detajin që i kap në foto

Beatrix Ramosaj ishte padyshim një nga ato personazhe që shkëlqeu në 20-vjetorin e emisionit “Opinion”.

Këngëtarja kishte veshur një festuan mëndafshi ngjyrë jeshil me një të çarë të madhe anash të cilën e përdori më së miri për të reklamuar këmbët e saj.

Në një tjetër foto të cilën ajo nuk e ka postuar në Instagram duket qartë fotoshopi që Beatrixi ka përdorur për të zgjatur këmbët dhe për të zmadhuar të pasmet.

Ky detaj është vënë re nga fansat e saj të cilët e kanë demaskuar.