Poston në Facebook “dhuratën” që i dashuri i la në krevat, por zbulohet e vërteta e hidhur

2-226-620x330Një vajzë ka postuar një foto në Facebook, në të cilën ndihej krenare, pasi i dashuri i kishte blerë sytjena, por jo në masën e saj. Por, gjithsesi asaj i ka mjaftuar ideja e dhuratës, pa i menduar gjërat më thellë.
Kështu, çfarë do të mendoni ju nëse teksa jeni duke pastruar dhomën gjeni një palë sytjena, por që nuk janë masa juaj?
Djemtë me siguri do e kuptojnë menjëherë se dhurata ka qenë një zgjidhje emergjente për të dalë nga situata, pasi ato të brendshme i përkasin një vajzë tjetër dhe gabimisht janë lënë aty, por mesa duket kjo vajzë nuk e ka menduar gjatë këtë punë, ndaj dhe në Internet kanë plasur komentet për naivitetin e saj.
Jo te gjithë djemtë e kanë fatin të kenë një të dashur të tillë…