Portieri që mahniti boten që në fillim të 2013-tës. Shikoni si mbrohet porta [video]

images

Ne ndeshjen  Peru vs Uruguay (U20) portieri Angelo Campos beri dicka te jashtezakonshme ne kete ndeshje.

Si dy here e mbrojti porten e tij ne menyre fantastike dhe nuk lejoi qe te futej topi ne rrjete.

Menyra se si ai e beri kete mbetet per tu habitur.

Pamjet ne vazhdim flasin vete. Video e pergatitur nga lajmeonline.net

Shikoni videon…