Portieri i kombëtares i dhuron Çiljetës fanelën, por ja si e përkëdhel ajo (Foto)


Në derbin e luajtur në “Qemal Stafa” mes Partizanit dhe Tiranës, këngëtarja i kërkoi fanelën, por portieri i tha që do t`ia dhuronte herën tjetër
Kështu futbollisti i të kuqve e ka mbajtur premtimin pasi i ka dhuruar bjondines bukuroshe fanelën e Kombëtares Shqiptare.

Vetë këngëtarja Xhilaga ka postuar në profilin e saj një foto me fanellën që i ka dhuruar portieri i Partizanit Alban Hoxha, pas grumbullimit me Kombëtaren për dy miqësoret e fundit.

“Ja dhurata që mora nga Lali im”, shkruan Çiljeta në profilin e saj.
p1

p2