Porno në ambiente publike, ja si reagojnë qytetarët (Video)

Një djalë me një laptop i cili udhëton me linjën e transportit urban, vendos gabimisht një video erotike të cilën nuk mundet ta fikë dhe ‘britmat’ dëgjohen nga të gjithë pasagjerët.

Kjo ishte kamera e fshehtë e cila i vuri qytetarët britanik para një situate të sikletshme.

Por reagimi i tyre ishte shumë qesharak pasi edhe pse u përpoqën të mos reagonin, nuk e mbajtën dot të qeshurën, shkruan “The Sun”

maxresdefault-6-768x432