Policia nxjerr makinën e aksidentuar nga uji, trupi i të vdekurit bie duke tmerruar dëshmitarët VIDEO

Një ngajrje e rëndë është filmuar nga dëshmitarët e shumtë që kanë qenë të pranishëm në operacionin e nxjerrjes së një mjeti që kishte përfunduar në lumë.
Ngjarja ka ndodhur në Kinë dhe mediat vendase kanë arritur të filmojnë të gjithë skenën e pakëndshme.
Raportohet se mjeti kishte pësuar aksident duke përfunduar në lumë dhe se brenda makinës ndodhej një familje.
Por në momentin që ekipet e emergjencës po nxirrnin makinën nga uji, trupi i një mashkulli bie nga makina në tokë duke tmerruar të gjithë dëshmitarët.
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:

VIDEO