Policia betejë lufte me kriminelin që vrau fëmijën 1-vjeç, një polic plagoset rëndë! Kujdes, pamje të ashpra! (video)

Polici-300x225

Pamjet në betejën e “luftës” të policisë me një kriminel të uzurpuar në një shtëpi janë shumë ashpra dhe të tmerrshme!
Autori i kësaj kasaphane, Kevin Collier pasi qëlloi me armë zjarri vajzën e tij 1-vjeçare dhe më pas nën e saj, nuk ngurroi të shkëmbente zjarr dhe me policinë. Policia mbërriti menjëherë në vendngjarje për të ndihmuar situatën eh të arrestonin kriminelin.
Por, situata për pak doli jashtë kontrollit pasi policia u befasua nga agresiviteti i Kevin Collier i cili sapo pa një polic të ekspozuar e qëlloi atë me armë duke e plagosur rëndë në qafë. Padyshim që kjo tmerroi gjithë kolegët e policit. Ndërkohë kameramani dhe reporteri u shokuan.
Ndërkohë beteja zgjati për disa orë, u desh ndërhyrja e forcave speciale të SWAT dhe dy helikopter të policisë derisa së autori të asgjësohej.
Kujdes, pamjet janë të ashpra!