“Po humbisja veten”, Dafina tregon arsyen rrëqethëse pse la vendlindjen për Amerikën

Prej disa kohësh këngëtarja shqiptare Dafinza Zeqiri është zhvendosur në LA dhe ndryshe nga artistët e tjerë, ajo ka qenë shumë pak aktive me koncerte këtë verë.
Ajo pak ditë më parë publikoi këngën më të re “Told Ya” në të cilën rrëfehet historia “shndërrimit” nga një vajze e vogël me të cilën tallen se është “si djalë” në një grua që e kupton se e veçantë mund të jesh vetëm nëse je vetvetja. per me shum detaje
Vazhdo leximin në linkun më poshtë

Vazhdim