Plas dashuria, këngëtarët nuk fshihen më dhe publikojnë fotot që s’ua pret mendja

Muaj më parë u përfolën se kishin nisur një lidhje dashurie së bashku, por preferuan që të mos përgjigjen kurrë në intervista.

Po flasim për Seldin dhe Mimoza Shkodrën, të cilët zgjodhën që ta konfirmojnë romancën e tyre me publikimin e fotove. Në rrjetet sociale së fundmi kanë publikuar një foto ku shihen në shoqërinë e miqve të tyre, ndërkohë që Seldi përqafon Mimozën.

Nga ana tjetër Mimonza ka publikuar një tjetër foto krah të dashurit të saj duke e shoqëruar me një zemër në diçiturë.