Pini këtë para gjumit, holloni belin si me “dorë”

Përgatitja e tij është shumë e thjeshtë, e ju mundëson të shkrini shtresat yndyrore dhe të arrini rezultate të kënaqshme për një periudhë të shkurtër kohore. Për çdo ditë, para gjumit, ta pini nga një gotë,

Përbërësit:

1 limon,

1 lugë xhenxhefil të gërryer,

1 lugë lëng aloe vera,

1 trangull,

Majdanoz të freskët,

Gjysmë gote ujë.

Përgatitja:

Të gjithë përbërësit i vendosni në blender. Lëngun ta pini çdo ditë.Pini këtë para gjumit, holloni belin si me “dorë”