Pija Bananes që zhduk stomakun tuaj për 2 javë (video)

Për fat të mirë , ajo është shumë e shëndetshme për të ngrënë banane edhe kur ju jeni në dietën tuaj , sepse ky frut përmban sasi të lartë të kaliumit dhe substancave që ndihmojnë humbur yndyrë nga organizmi .

Gjithashtu , banane përshpejtojë metabolizmin sidomos nëse ata janë të kombinuar me spinaq apo lirit .
Nëse ju dëshironi të humbni yndyrë në stomak përgjithmonë , ne ju ofrojmë për të përgatitur këtë eliksir shijshme që është konsideruar të jetë shumë i suksesshëm .

përbërësit:

1 banane
1 portokalli
½ filxhan yndyrë të ulët ose pa yndyrë kos
1 lugë gjelle vaj kokosit
¼ lugë gjelle pluhur xhenxhefil
2 lugë fara liri
2 lugë pluhur hirrë
Përgatitja :

Përzierje të gjitha këto së bashku dhe të vënë ato në një blender . Përzierje e tyre për një kohë ( 1 minutë ) .

Është shumë e lehtë dhe në vetëm një minutë ju keni të dy një humbje peshe dhe një pije gusto .

Nëse doni të mësoni më shumë pije dhe lëngje hollim detox , hidhini një sy në e përditshme Roots Librin .

Me 350+ faqe, ju do të jetë në gjendje për të zëvendësuar të gjitha produktet toksike dhe medikamente në shtëpinë tuaj me të shëndetshme , alternativa të gjithë – natyrore .

Ju do të jenë të sigurt në ditur saktësisht se çfarë është në produktet e familjes tuaj përdor dhe të lumtur me paratë që ju do të kurseni çdo muaj