Përplasen Justin Timberlake dhe Kanye West

foto (1)Këngëtari Justin Timberlake ka thënë se ai e “do” reperin Kanye West dhe insiston se ata nuk janë duke u grindur me njëri tjetrin.

Justin ka sqaruar performancës e tij të fundit në ‘Saturday Night Live’ gjatë së cilës ai ndërroi nëj pjesë të tekstit të këngës’ Suit&Tie’ cka u duk si nëj thumbim për Kanyen.

“Hitet e mija të çmendura i bëjnë reperët të sillën në mënyrë dramatike”, ishte një pjesë e tekstit që Justin e ndërroi duke performuar live.

Por këngëtari në fjalë nuk e sheh këtë si një thumbim ndaj Kanyes.

“A e kam ndërruar tekstin. Nuk më kujtohet të kem bërë një gjë të tillë. Qetësohuni. Unë e dua Kanye”, ka thënë Justin.

Pak ditë me parë, ishte Kanye ai I cili  I fryu zjarrit duke kritikuar bashkëpunimin’ Suit&Tie’ të Justin dhe reperit Jay Z. Ai madje nuk ngurroi ta quajë ‘këngë fëlliqësirë’ duetin në mes këtyre dy të fundit./LajmeOnline/