Përlotet Cole (video)

fotoKëngëtarja Cheryl Cole, e cila po merr pjesë në ribashkimin e grupit Girls Alowd, është emocionuar, sepse turneut po i vjen fundi.
29 vjeqarja, është munduar të jetë e fortë, por lotët I kanë rrjedhur vazhdimisht në Nottingham, ku grupi ka pasur ndalesën.
Këngët Stand By You dhe The Promise, kanë qenë shumë emocionuese për këngëtaren, e cila shpejtë do ti rikthehet solo karierës./LajmeOnline/