Përgjaket Kim Kardashian

foto photo (13)Kim Kardashian është përgjakur e tëra, por vetëm për në episodin e ri të, ‘Kim and Kourtney Take Maiami’.

Në disa fotografi të publikuara në rrjetet sociale, Kim shihet në një shtrat që nga fotot duket të jetë një ordinancë mjekësore. Fytyrë e saj është e tëra e kuqe por që në të vërtetë nuk është gjak.

Ajo dhe shoku i saj, Jonathan Cheban duket se janë përfshirë në një lojë argëtuese, sa për ta bërë më interesant emisionin, protagoniste e të cilit është vetë Kim.“Shihni çfarë Jonathan më ka bërë mua. Fytyrë vampiri”, ka shkruar Kim./LajmeOnline/