Përdhunon nënë e bijë: Ja si e rrahin në burg (Video +18)

Disa të burgosur kanë vendosur ta marrin drejtësinë në duart e veta, kur kanë rrahur të riun 22-vjeçar në qelinë e burgut, transmeton Telegrafi.

Videoja e rrahjes së të përdhunuesit shumë shpejt u përhap në internet, ndërsa shihet qartë duke u goditur brutalisht Kleverson.

Sipas mediave braziliane, përveç vrasjes së dyfishtë, Kleverson dyshohet për vrasjen e tre femrave të tjera, Adeira Aster (46) dhe dy vajzat e saj, Adresa (20) dhe Fransa (23).

p-euml-rdhunon-n-euml-n-euml-e-bij-euml-ja-si-e-rrahin-n-euml-burg-video-18_hd